Місцеві новини • 16-04-11 р. |
Перегляди: Today_and_all_counter |
Ківерчани обурені збором коштів на пам"ятник організатору голодомору в Україні
СТАЛІНІЗМ НЕ ПРОЙДЕНещодавно обласна преса повідомила про те, що в Луцьку неосталіністи проводять акцію по збору коштів на пам’ятник тирану українського народу Сталіну. Районна організація ветеранів висловлює обурення з приводу такої акції, бо жертвами сталінського режиму стали мільйони українців, в тому числі і тисячі ківерчан.
[]bУкраїнським судом Сталін визнаний організатором Голодомору в Україні, тому, проводячи таку акцію, комуністи розпалюють національну ворожнечу, провокують українців на конфлікти. І все це відбувається при потуранні як центральної, так і місцевої влади. Активістів громадської організації «Тризуб», які відпиляли голову тирана Сталіна, катують в слідчому ізоляторі, а особи, які вчинили наругу над українським гербом і прапором, перебувають на волі, продовжують заперечувати Голодомор, насміхаються з української Незалежності, називають Сталіна об’єднувачем українських земель. І це при тому, що комуністичну ідеологію відкинув увесь світ. Навіть в Росії більшовицьких вождів Леніна і Сталіна викинуто на смітник історії. Так, Рада при президенті Російської Федерації з ініціативи Дмитра Медведєва розробила програму «Про увічнення пам’яті жертв тоталітарного режиму і національне примирення», згідно з якою тіло Леніна буде винесено з мавзолею на Красній площі, а чиновникам, які публічно заперечують злочини сталінізму, буде заборонено обіймати керівні посади.
Пропонується провести ревізію офіційних свят, створити в Москві та Петербурзі меморіальні комплекси жертвам терору, розсекретити і подати в Інтернеті всі матеріали цього періоду, знести пам’ятники Леніну з площ і вулиць, а його мумію поховати на кладовищі.
Ми вітаємо такі кроки керівництва сусідньої держави і чекаємо адекватних заходів від українського Президента, Уряду та Верховної Ради.
Петро ВІЛІНЕЦЬ, голова РО ВО ветеранів,
Григорій ПАВЛЕНКО, депутат районної ради.
Джерело: "Вільним шляхом" від 16.04.11 р.
Фото та детальніше про подальший розвиток подій - ТУТ.
Архів новин |
- 2017 рік: січень, лютий, березень, квітень, травень, червень
- 2016 рік: січень, лютий, березень, квітень, травень, червень, липень, серпень, вересень, жовтень, листопад, грудень
- 2015 рік: січень, лютий, березень, квітень, травень, червень, липень, серпень, вересень, жовтень, листопад, грудень
- 2014 рік: січень, лютий, березень, квітень, травень, червень, липень, серпень, вересень, жовтень, листопад, грудень
- 2013 рік: січень, лютий, березень, квітень, травень, червень, липень, серпень, вересень, жовтень, листопад, грудень
- 2012 рік: січень, лютий, березень, квітень, травень, червень, липень, серпень, вересень, жовтень, листопад, грудень
- 2011 рік: січень, лютий, березень, квітень, травень, червень, липень, серпень, вересень, жовтень, листопад, грудень
- 2010 рік: серпень, вересень, жовтень, листопад, грудень
Коментарі
Увага! Редакція сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту, залишені ними у коментарях. За зміст коментаря відповідає його автор.
-
- ВКонтакте
-
Ще нема
КОМЕНТУВАТИ
Маєте що додати, заперечити чи прокоментувати? Пишіть за допомогою форми під цим абзацом. Переконливо просимо ознайомитись з Правилами розміщення коментарів.