
Громада • Інше | 10.06.13 р. |
ЦІНУЙТЕ, ЩО ЖИВЕТЕ В УКРАЇНІ

На жаль, й 20 років по тому, ще не вільній :( Та, попри це, все ж таки на один момент хочу звернути вашу увагу. У перепалці свободівця з комуністом під час розгляду питання на сесії міськради щодо перейменування вулиць, перший навів такий аргумент, що комуністи, коли окупували західну Україну не питали нас чи хочемо ми перейменовувати вулиці, на що нинішній місцевий комуніст відповів, що ви теж зараз перейменовуєте і не питаєте людей (дослівно можете знайти на відео).
Отож, варто шановного «товариша» запитати – а чи зміг би він відстоювати назви вулиць у ті часи так, як він це робить зараз (ходити по людях за підписами, бути присутнім і виступати на сесії міськради)? Гадаю, що усі і він у тому числі добре розуміє – де б він був після першого ж такого руху і який ярлик-клеймо + реальний термін отримав би.

Тому, цінуйте, що живете в Україні!
А на рахунок «не питали» - було попередньо оголошено про громадські слухання з перейменування вулиць в газеті, на офсайті міськради, на неформаті і кожен охочий міг прийти і висловити свою думку й проголосувати «за» чи «проти».
Не думайте, що категорично проти радянської спадщини. Ні, були й там хороші й, навіть, яскраві моменти, які потрібно вивчати та переймати, але повинно бути об’єктивне сприйняття й усвідомлення як хорошого так і поганого…
Отож, наразі перейменовано 6 міських вулиць з 15-ти пропонованих, зокрема: 17-го Вересня - на Соборності, Воровського на Романа Шухевича, Кузнєцова на Римоліна, П. Савельєвої на Прилісну, провулок Степана Бойка - на Княгині Ольги, Щорса на Холмську.
Хід обговорення та голосування дивіться на відео нижче.
Володимир Дужич
10.06.13 р.

P.S. І правильно дорікали міським депутатам – не працюють вони зі своїми виборцями на округах. А то лиш перед самими виборами побігають і на 5 років «ні слуху ні духу». Роботу потрібно вести систематично й …, але то вже зовсім інша тема.
P.SS. Наявні проблеми в міському БЮТівському середовищі, мабуть, знайдуть нарешті відгук в обласного партійного керівництва й, певні кадрово-керівні рішення повинні бути, якщо реально налаштовані на перемогу у 2015-му :)
І ще, оскільки ініціатива з перейменування вулиць – місцевого осередку ВО «Свобода», то далі їм і слово і відео :)
КІВЕРЦІ ТАКИ ПОЗБУВАЮТЬСЯ СИМВОЛІВ ТОТАЛІТАРНОГО РЕЖИМУ

Звісно питання детально вивчалося в ході громадських слухань, запропоновано було п'ятнадцять вулиць до перейменування (хоча підлягають набагато більше). Ця інформація подавалася жителям міста через місцеві ЗМІ.
Всі запропоновані назви пов’язані з героями та датами, які увіковічнені в історії нашої держави або заслугами перед містом, як наприклад Л. Римолін, спеціаліст в галузі медицини, який заснував районну лікарню, зробив її першою в області і виховав багато провідних спеціалістів, які і нині продовжують його справу. Отримала одна вулиця і безіменну назву «Прилісна», відповідно до свого розташування.

Кожна поважаюча себе та свою історію нація шанує своїх героїв і намагається рівнятися на них. Для становлення української нації і мають бути увіковічнені імена тих патріотів, котрі все своє життя присвятили боротьбі за волю України і багато з них віддали й своє життя за неї. Якраз з встановлення історичної справедливості, возвеличення національного духу й потрібно починати відродження нації, і заодно це є великим кроком в патріотичному вихованні дітей.
Отож, на 28-й черговій сесії Ківерцівської міської ради національно свідомі депутати перейменували шість вулиць з п’ятнадцяти запропонованих. Зникли з міста вулиці Паші Савелєвої, Щорса, 17-го Вересня, Воровського, Кузнєцова, пров. Степана Бойка. Новоназвані вулиці будуть мати такі назви: Прилісна, Холмська, Соборності, Романа Шухевича, Княгині Ольги, Леоніда Римоліна.

Дивує позиція (а точніше її відсутність) міського голови, секретаря ради і не багатьох депутатів, які утримувалися, а також тих, хто з неповажної причини не прийшов на сесію.
Таким чином народні обранці показали свою національну свідомість … і гідність називатись Українцем.
Олександр Вронський,
депутат міської ради.
Окремі фрагменти відео - Сергія Старовського.
Коментарі
Увага! Редакція сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту, залишені ними у коментарях. За зміст коментаря відповідає його автор.
11/06/13
Як заасвальтувати ? Думаєм, і гроші в бюджеті заклали дивіться відео, а контроль покладається на мера або на одного з заступників . А як називаються вулиці теж немало важливо. Не треба мислити категорією шлунків.
депутат
23/06/13
Коли я йду неосвітленою вулицею по коліна в болоті, мене менш за все хвилює, як ця вулиця називається. Отож, шановні депутати, задумайтесь, над чим працюєте.
Олег
2/08/13
Пане Олеже, повністю з Вами згодні! Такі "ПАТРІОТИЧНІ" рішення як оці щодо прейменування вулиць можна приймати хоч і щодня - на це не потрібно коштів виділяти, але це виллється у копійку і час мешканцям свіжоперейменованих вулиць у недалекому майбутньому, коли потрібно буде змінювати адресу у документах. По друге, думку власне мешканців вищезгаданих вулиць було проігноровано - їх навіть не запитали, не провели жодного референдуму тощо.
Чужими руками добре жар загрібати і бути "патріотами" коштом звичайних людей. Краще думайте про живих! Як, наприклад, змінилось дорожнє покриття вулиць Соборності або Героїв Крут чи провулка Княгині Ольги в зв’язку з їх перейменуванням? Чи вони стали гарнішими та без жахливих ям?
Тетяна
КОМЕНТУВАТИ
Маєте що додати, заперечити чи прокоментувати? Пишіть за допомогою форми під цим абзацом. Переконливо просимо ознайомитись з Правилами розміщення коментарів.