Місцеві новини • 01-05-12 р. |
Перегляди: Today_and_all_counter |
Платимо гривні за перемогу ТА ЗА УЧАСТЬ! (+ відеорекорд Ківерець з підтягування)
Є така ідея:щонеділі проводити своєрідні неофіційні міські мінізмагання з: підтягування, віджимання від підлоги, віджимання на брусах, біг на 100, 1000, 3000 метрів, шахи, шашки, настільний теніс, стрітбаскетболу тощо. Одна неділя – один вид.
Формат проведення:
візьмемо, приміром, підтягування на перекладині. Збирається 5-25 добровольців. Призовий фонд – 100-250 грн (скільки вийде залучити). Спочатку залік – потрібно підтягнутись більше 15 разів. Далі – саме змагання. Перше місце – 25 грн, друге – 20, третє – 15 грн (разом 60 грн призових). А найцікавіше, що інші гривні розігруються між тими, хто отримав залік методом жеребкування (приміром, 3 виграшні номери по 25 грн кожен. Якщо зголоситься більше учасників то й кількість виграшних номерів збільшувати до 5-7). Якщо такі мінізмаги приживуться – ділити учасників за віком (до 15, до 25, і старші).
Таким чином буде стимул брати участь у змаганні для всіх (а не лише для трійки найсильніших призерів), адже є можливість виграти певні кошти.
Всі інші моменти можна продумати та узгодити.
Наразі кошторис одного такого змагання – 150 грн (25 грн за І м, 20 – ІІ, 15 – ІІІ, 3х25=75 – для розіграшу та 15 грн - для судді).
Отож, запрошую меценатів та зацікавлених осіб до співпраці (можете й самі організовувати, нам так, навіть, краще :). Формуймо здорову націю власними зусиллями!
Володимир Дужич
1.05.12 р.
099 0000 493
Фото з - http://portal-health.ru
Хто економить на спорті, згодом втричі переплатить на медицині :)
P.S. До речі, нещодавно писав, що у гімназії є юнак (третьокласник, Григорій Трофимчук), що на перекладині може підтягнутись до 20-ти й більше разів (а його навіть не виставили на районну спартакіаду, бо вчителі-фізруки «провтикали»). Ось вам відео підтвердження :)
Архів новин |
- 2017 рік: січень, лютий, березень, квітень, травень, червень
- 2016 рік: січень, лютий, березень, квітень, травень, червень, липень, серпень, вересень, жовтень, листопад, грудень
- 2015 рік: січень, лютий, березень, квітень, травень, червень, липень, серпень, вересень, жовтень, листопад, грудень
- 2014 рік: січень, лютий, березень, квітень, травень, червень, липень, серпень, вересень, жовтень, листопад, грудень
- 2013 рік: січень, лютий, березень, квітень, травень, червень, липень, серпень, вересень, жовтень, листопад, грудень
- 2012 рік: січень, лютий, березень, квітень, травень, червень, липень, серпень, вересень, жовтень, листопад, грудень
- 2011 рік: січень, лютий, березень, квітень, травень, червень, липень, серпень, вересень, жовтень, листопад, грудень
- 2010 рік: серпень, вересень, жовтень, листопад, грудень
Коментарі
Увага! Редакція сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту, залишені ними у коментарях. За зміст коментаря відповідає його автор.
-
- ВКонтакте
-
7/05/12
Хочу відреагувати на Вашу репліку :"вчителі-фізруки провтикали". Так от, не "провтикали", а чітко дотрималися Положення про районну спартакіаду школярів з шкільного багатоборства "Здоров*я". В Положенні написано:" Склад команди: 3 юн.+3 дівч.; вік учасників: 6-7 класи".І саме головне- в залік ідуть по одному кращому результату у юнаків та дівчат набраних ними у всіх (підчеркую слова "у всіх") видах програми.
Так тепер подумайте логічно, Ви б узяли третьокласника тільки із-за того , що він підтягується? А , як він біжить 60 м? чи може Він і стрибне в довжину з розбігу так як семикласник?
Ось, нехай росте і тренується далі. Можливо, коли прийде час Григорія Трофимчука школа набере максимальну кількість балів.
Методист РАЙВО Микола Грибук
Володимир Дужич: дякую за конструктивну відповідь.
Але: 1. "...чітко дотрималися Положення про районну спартакіаду школярів з шкільного багатоборства" - тобто, не виставити команду на змагання, означає чітко дотриматися Положення?
2. Якщо не помиляюсь, то до участі у змаганнях допускаються молодші учасники, аби не старші.
3. Не зрозумів правило "у залік ідуть по одному кращому результаті..." - то, виходить що якщо б юнак встановив рекорд району з підтягування, цей результат не пішов би у залік (навіть якби він стрибнув та пробіг найгірше)?
4. Звісно, одна людина не зробить погоди у командних змаганнях, але ж за кількістю учнів гімназія не поступається переважній більшості сільських шкіл, то невже важко фізрукам вибрати ще кілька юнаків та дівчат?
7/05/12
В тому то і річ, що "по одному результату" , а не "один". Одним кращим результатом з підтягування (сере двох членів команди) багатоборство не виграти, але згідний - рекорд району значно б уплинув на турнірне становище команди.Однак, у кожного свое бачення комплектування команд.
А на рахунок не участі команди в шкільному баготоборстві, то впевнений, що директор вже зробив певні висновки щодо виконання посадових обовязків вчителями фізичної культури. Крім того це буде відмічено у підсумковому наказі Про проведення районної спартакіади школярів.
P.S.Склад команди 2+2 (мною допущено помилку в попердньому коментарі)
Микола Грибук
7/05/12
Шановний Микола Грибук,будучи методистом висловлюйте свої думки грамотно.Слід знати,що на українській мові потрібно писати підкреслюю,а не ``підчеркую,,.
Ваші учні.
Ваші учні.
30/05/12
УЧНЯМ: вам слід було би знати, що правильного писати "українською мовою", а не "на українській мові.
МЕТОДИСТУ: традиційна "совєтська" звичка спочатку своїх захищати, а потім їх сварити (коли ніхто не бачить).
А взагалі-то, краще б обговорили пропозицію Володимира - вона дійсно цікава!
Спостерігач
КОМЕНТУВАТИ
Маєте що додати, заперечити чи прокоментувати? Пишіть за допомогою форми під цим абзацом. Переконливо просимо ознайомитись з Правилами розміщення коментарів.