Місцеві новини • 25-09-15 р. |
Перегляди: Today_and_all_counter |
Зменшити навантаження на школярів, скоротити та оптимізувати навчальну програму (ПЕТИЦІЯ ПРЕЗИДЕНТУ)
Школяр не вантажник, вага портфеля з книгами часто перевищує всі допустимі норми, кількість уроків в день потрібно обмежити максимум до 6-ти.Школяр не робітник. В середньому лише час уроків в школі за тиждень складає 35 годин, не рахуючи часу на домашні завдання. І це в той час, коли норма тривалості робочого тижня для дорослих – 40 годин. Кількість уроків та предметів необхідно скоротити.
Школяр має право на саморозвиток: хобі, гуртки, спортивні секції. При існуючому навантаженні, школярам часу на саморозвиток не залишається. Навантаження потрібно зменшити.
Школяр має право на дитинство. Час зайнятості та навантаження у школі не дають змоги дитині відчути себе дитиною, просто нема коли.
Школяр не повинен жити у стресі. Перевантаження у школі, завдяки надвеликій кількості предметів та тривалості уроків щодня до 7 годин призводить до зародження затяжного стресового стану.
ЗНО – не монстр для залякування учнів. ЗНО повинне містити адекватні можливостям учнів запитання тестів, хоча кожного року всі щоразу переконуються що складність тесту значно перевищує можливості учнів, а часом і викладачів, навіть вищої школи.
Школяр має право залишитись здоровим після закінчення школи. На жаль, фахівці медицини фіксують те, що завдяки неправильній організації навчального процесу та надмірним навантаженням 90% дітей закінчують школу з набутими у часі навчання захворюваннями.
Школяр не професор. Часто інформація, закладена у програму, наприклад з алгебри, перевищують реальні потреби громадян. Згадайте, як часто у житті ви користуєтесь тригонометричними функціями? Програма потребує спрощення.
Школяр має отримувати актуальну інформацію. Наприклад, з інформатики учні пишуть в зошиті алгоритми чи порядок роботи в MS Paint, але не орієнтуються в архітектурі ПК, їх не навчають роботи з популярними ОС, не розказують як вирішити проблеми з ПК, наприклад з зараженням вірусом чи ін.
Школа має давати знання – необхідні, актуальні, цікаві. Школа не повинна травмувати дитину морально та фізично, вчителям недопустимо використовувати в якості основного стимулу залякування майбутнім ЗНО, школа повинна залишати дітям час на себе, на дитинство. Правильна побудова освітньої програми – шанс виростити здорове та свідоме покоління, а доки вся шкільна система базуватиметься на пережитках радянського союзу, «МарьИванних», стукаючих указкою по столу, прогресу не буде. Ми зобов’язані дати нашим дітям шанс на достойне майбутнє.
Підтримати петицію - можна ТУТ.
Переглянути PDF-документ
Архів новин |
- 2017 рік: січень, лютий, березень, квітень, травень, червень
- 2016 рік: січень, лютий, березень, квітень, травень, червень, липень, серпень, вересень, жовтень, листопад, грудень
- 2015 рік: січень, лютий, березень, квітень, травень, червень, липень, серпень, вересень, жовтень, листопад, грудень
- 2014 рік: січень, лютий, березень, квітень, травень, червень, липень, серпень, вересень, жовтень, листопад, грудень
- 2013 рік: січень, лютий, березень, квітень, травень, червень, липень, серпень, вересень, жовтень, листопад, грудень
- 2012 рік: січень, лютий, березень, квітень, травень, червень, липень, серпень, вересень, жовтень, листопад, грудень
- 2011 рік: січень, лютий, березень, квітень, травень, червень, липень, серпень, вересень, жовтень, листопад, грудень
- 2010 рік: серпень, вересень, жовтень, листопад, грудень
Коментарі
Увага! Редакція сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту, залишені ними у коментарях. За зміст коментаря відповідає його автор.
-
- ВКонтакте
-
Ще нема
КОМЕНТУВАТИ
Маєте що додати, заперечити чи прокоментувати? Пишіть за допомогою форми під цим абзацом. Переконливо просимо ознайомитись з Правилами розміщення коментарів.