
Запрошуємо усіх!

У місті відновив свою роботу шахово-шашковий клуб "Дебют". Ця приємна подія стала результатом відмінної роботи начальника молодіжно-спортивного відділу РДА Ольги Поліщук, сприяння директора районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Оксани Нікітюк, і, звісно, наполегливості та ентузіазму президента клубу Степана Лукашовича Гейла.
Як відомо, ці види спорту, чи просто приємного дозвілля, не потребують вкладення значних коштів, однак дуже потребують відповідного приміщення (яке, після довгих спільних пошуків, нарешті знайшлось. Варто визнати - досить пристойне).
Як на мене, влада свою частку роботи зробила, і зробила добре. Тепер справа за любителями цих ігор, і лише від них та від підтримки ківерчан залежить подальша доля клубу. Інвентар є (комплекти шахів, шашок та годинники), лише якби ще кілька пристойних столів десь дістати - і можна позмагатись з луцькою "Білою турою" (не по грі, а, хоча б, з облаштування клубу). Тому, якщо є спроможні зацікавлені бізнесмени чи дієві політичні осередки, то ласкаво просимо (вартість одного стола близько 200 грн.).
Отож, починаючи з 10 травня ц.р. ківерчани усіх вікових категорій мають змогу цікавіше та корисніше провести свій недільний день.
Наразі, КЛУБ ПРАЦЮЄ ЩОНЕДІЛІ з 11 години і до 14-ої
(колишній РБК, вхід зі сторони пошти)
Якщо буде потреба, можна збиратись і у будні (можливо, це буде четвер - з 19-ої до 22-ої години, або вечір п'ятниці чи суботи?).
Як би там не було, приходьте самі, приводьте своїх і чужих дітей - а там буде видно (ну, не весь же час за комп'ютерами чи по барах сидіти).
Позмагаємось?!
Володимир Дужич
18.05.2009р.
P.S. І такий от "прикольний" момент: на відкритті клубу у першому символічному шахово-шашковому турнірах перемогу здобув житель села Дерно Ростислав Єгорович Караченцев (виграв і в шахи, і в шашки. Не дарма чоловік приїхав).






Коментарі
20/05/09
Ростислав Єгорович Караченцев майстер свого діла :)
Артем
29/06/09
Я - член цьго клубу. Цей клуб - дуже класний. Там дуже класні вчителі. У ньому проводять різні змагання. Це цікаво!!!
Назар
Маєте що додати, заперечити чи прокоментувати? Пишіть за допомогою форми під цим абзацом. Повідомлення перед публікацією модеруються, тому писати образи і нісенітниці нема сенсу, а розміщення відбувається з деякою затримкою. Повідомлення з некоректним підписом (на зразок "Я" чи ":-)") не проходять.