Місцеві новини • 27-01-15 р. |
Перегляди: Today_and_all_counter |
Мало того, що у Ківерцівському райсуді «хабарник на хабарнику», так там ще й протизаконні «маніпуляції» з Єдиним державним реєстром?!
ЄДИНИЙ ДЕРЖАВНИЙ РЕЄСТР СУДОВИХ РІШЕНЬ, або ПРО ОСОБИСТІ ІНТЕРЕСИ СУДДІВУ грудні 2005 року Президент України підписав Закон «Про доступ до судових рішень», у відповідності до вимог якого суди загальної юрисдикції зобов"язані оприлюднювати судові рішення у Єдиному державному реєстрі судових рішень на порталі «Судова влада України». Рішенням Ради суддів України № 4 від 17.02.2012р. затверджено «Перелік судових рішень судів загальної юрисдикції, що підлягають включенню до ЄДРСР», а Постановою Кабінету Міністрів України № 740 від 25.05.2006р. затверджено порядок ведення ЄДРСР. Ознайомитись із судовими рішеннями ЄДРСР може кожен громадянин України.
Я поцікавився судовими рішеннями Ківерцівського районного суду Волинської області, що включені до РЕЄСТРУ. Моєму здивуванню не було меж, адже навіть при поверхневому ознайомленні із судовими рішеннями Суду за 2012-2013рр. було виявлено чимало порушень чинного законодавства.
Найчисленніші порушення Суду полягають у тому, що судді без найменшого докору сумління можуть порушувати встановлені п.13 Порядку ведення РЕЄСТРУ строки надсилання електронних копій судових рішень до адміністратора РЕЄСТРУ і замість того, щоб «не пізніше дня, що настає після ухвалення судового рішення» можуть надсилати ці документи до РЕЄСТРУ через тиждень- місяць- три місяці- шість місяців- рік.
Щоб приховати вказані порушення суддя через три-чотири місяці після ухвалення судового рішення включає його до ЄДРСР датою ухвалення, чим фактично вносить до офіційного державного РЕЄСТРУ відомості, що не відповідають дійсності, і за це суддя не несе жодної відповідальності, тому що , як правило, голова суду , який згідно Закону зобов"язаний контролювати за процесом надсилання суддями електронних копій судових рішень сам порушує вимоги Закону.
Щоб не бути голослівним наведу конкретні приклади включення Судом у грудні 2014 року до РЕЄСТРУ судових рішень, датованих 2012 роком:
Реєстраційний номер 41711415, ухвала суду від 26.09.2012р. по адміністративній справі № 0305/2470/2012, суддя Костюкевич О.К.;
Реєстраційний номер 41711376, постанова суду від 27.09.2012р. по кримінальній справі № 0305/2509/2012, суддя Корецька В.В.;
Реєстраційний номер 41711390, ухвала суду від 17.08.2012р. по справі № 0305/2027/2012, суддя Пономарьова О.М.;
Реєстраційний номер 41711366, ухвала суду від 01.08.2012р. по справі № 0305/1649/2012, суддя Пономарьова О.М.
Реєстраційний номер 41711402, ухвала суду від 23.08.2012р. по справі № 0305/2161/2012, суддя Корецька В.В.( таких судових рішень є чимало).
Я собі задавав питання, для чого судді «заднім числом» реєструють у РЕЄСТРІ судові рішення і прийшов до висновку, що це робиться умисно, для затягування часу розгляду справ і задоволення своїх власних інтересів.
Друга чимала кількість порушень Закону з боку суддів полягає у тому, що вони використовують норми процесуального права для задоволення своїх інтересів. Для прикладу візьмемо цивільні справи Ківерцівського районного суду Волинської області, що по підсудності надходили для розгляду з Луцького міськрайонного суду Волинської області у 2012-2013рр. Згідно п.2.8.4 Положення про автоматизовану систему документообігу суду кожній судовій справі у суді першої інстанції надається єдиний унікальний номер, який являється незмінним незалежно від проходження справи по інстанціям. У нашому випадку судді Ківерцівського районного суду могли одні справи, що надходили по підсудності з Луцького міськрайонного суду розглядати у відповідності до Положення, а інші справи, що надходили у той же період часу – з порушенням вимог Положення про АСДС, самовільно змінюючи номера судових справ.
Що в такому разі міняється? А справа у тому, що при надходженні справи з Луцького міськрайонного суду до Ківерцівського районного суду суддя повинен винести ухвалу про прийняття справи до свого провадження і розпочати провадження без зміни єдиного унікального номера справи, який наданий у Луцькому міськрайонному суді. Але у Ківерцівському районному суді значна кількість судових справ, що надходила по підсудності з Луцького міськрайонного суду, розглядалась таким чином нібито ці справи були відкриті у Ківерцівському районному суді - номера цих справ незаконно змінювались , а судді Костюкевич О.К., Корецька В.В., Пономарьова О.М. незаконно виносили ухвали про відкриття проваджень по цих справах.
Я собі теж задавав питання , чому одні справи розглядались без зміни номерів, а інші із зміною? Для себе я знайшов очевидну відповідь - судді знають для чого вони порушують Закон? Принаймні це вони робили не в інтересах держави, а для задоволення своїх інтересів.
Мабуть ці інтереси не мають межі? Адже подальший аналіз наявної у РЕЄСТРІ інформації показав, що Суд не тільки порушує строки включення до РЕЄСТРУ судових рішень, він ще й взагалі спочатку вносить до РЕЄСТРУ судові рішення , а потім (мабуть коли щось не склеїлось з одною із сторін по справі) - їх вилучає з РЕЄСТРУ, що категорично заборонено Законом? Але і це не межа власних інтересів. Суд за 2013 рік включив до РЕЄСТРУ 5 238 судових рішень по судових справах. Внаслідок аналізу всіх вказаних судових рішень (кожне судове рішення виносилось по конкретній судовій справі) встановлено, що Судом не включено до РЕЄСТРУ 327 судових справ, адже у РЕЄСТРІ відсутні будь-які судові рішення по виявлених номерах судових справ. Це ж треба таку велику кількість судових рішень приховати від оприлюднення? Скільки ж «добра» вміщається у цю кількість судових рішень особистих інтересів суддів вказаного Суду? Мабуть ківерчани знають про «добротне» життя суддів більше ніж я? Сподіваюсь, що трішки показав мешканцям міста та району , як судді створюють собі благополуччя.
Жуков О.С.
Мешканець м. Львів
27.01.2015р.
"Неформат": сподіваємось на отримання відповіді-пояснення іншої сторони, яку по отриманні оприлюднимо.
Фото з сайтів - wwww.vl.court.gov.ua та www.ua.worldmapz.com
Архів новин |
- 2017 рік: січень, лютий, березень, квітень, травень, червень
- 2016 рік: січень, лютий, березень, квітень, травень, червень, липень, серпень, вересень, жовтень, листопад, грудень
- 2015 рік: січень, лютий, березень, квітень, травень, червень, липень, серпень, вересень, жовтень, листопад, грудень
- 2014 рік: січень, лютий, березень, квітень, травень, червень, липень, серпень, вересень, жовтень, листопад, грудень
- 2013 рік: січень, лютий, березень, квітень, травень, червень, липень, серпень, вересень, жовтень, листопад, грудень
- 2012 рік: січень, лютий, березень, квітень, травень, червень, липень, серпень, вересень, жовтень, листопад, грудень
- 2011 рік: січень, лютий, березень, квітень, травень, червень, липень, серпень, вересень, жовтень, листопад, грудень
- 2010 рік: серпень, вересень, жовтень, листопад, грудень
Коментарі
Увага! Редакція сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту, залишені ними у коментарях. За зміст коментаря відповідає його автор.
-
- ВКонтакте
-
27/01/15
Ух ти.... "простий" собі пан зі Львова вирішив "просто так" вивчити реєстр справ у Ківерцівському суді Волинської області. Для початку нехай покаже свої статті про розкриття злочинів по Львівській області, там і судів і роботи хватиє. Видно, що 100% заказуха бувшого голови суду Підгорного І.І. або йому подібним, щоб насолити теперішньому голові суду, який і так єдиний із 5 діючих суддів розглядає справи. Хай "правдолюб зі Львова" Врозбереться чи правильно 4 роки і шість місяців "вершити правосуддя" по Підгорному і весь час йому платити зарплату і пенсію.
Владлен із Ужгорода
28/01/15
Оце то розкрич ЗЛОЧИН!!! Орден Львівянину. А як відносно суду над бувшим головою Підгорним І.І. на Рівненщині 4 роки 6 місяців??? Це нормально?
Сергій
28/09/15
Оце так дійсно провів розслідування Жуков О.С.(часом не родич маршала Жукова???),а то всі жителі міста та району зачекалися хто ж їм розкаже як судді створюють собі благополуччя.Після такого масштабного і резонансного викриття корупції в Ківерцівському суді,"что думает товарищ Жуков" про корупцію судів у загальнодержавному масштабі?,чи не бажае він трішки показати мешканцям України як там поживають судді Київа.,за Львів я мовчу,там все по закону.Згідний з Владленом з Ужгорода-200% заказуха.
Сталін О.М. село Конопелька
31/01/15
підтримую всіх дописувачів, так як також за те, що нехай розбереться у "Львівському клондайку" із "засівальниками", а потім пиши всяку нісенітницю про наших. Просліджується "заказуха". Мало, що в Ківерцівському суді уже 2-х судять, то давай вернемось в 37 рік, немає коми чи крапки - в зону. Моя порада, не звертайте уваги на всяких "пройдисвітів".
олександр
2/02/15
Згідний з попереднім автором повністю!В суді колектив хороший і старанний, це чув від багатьох людей, які звертались до суду з позовами, а негативні відгуки потрібно писати і просто замислюватись над ними. Невже Ківерцівський район єдиний в Україні ,що у ньому всі намагаються шукати лише негатив і неприємне? А куди ви сховали приємне ?
ківерчанин
КОМЕНТУВАТИ
Маєте що додати, заперечити чи прокоментувати? Пишіть за допомогою форми під цим абзацом. Переконливо просимо ознайомитись з Правилами розміщення коментарів.