Місцеві новини • 04-06-14 р. |
Перегляди: Today_and_all_counter |
ВЛАДА - ЦЕ МИ! АКТИВНА ГРОМАДА = ЕФЕКТИВНА Й ВІДПОВІДАЛЬНА ВЛАДА! Щоб громадські слухання були ефективними - вони повинні бути грамотно організованими
Громадські слухання, мають бути конструктивним процесом, а не балаганом і горлопанством "для галочки".3 червня зателефонував заступник голови райради Ігор Космина і, зважаючи на палкі дискусії на сайті, щодо кадрових пропозицій, запропонував провести відкриті громадські слухання у неділю, 8 червня на 16.00 в сесійній залі райради.
Через дві години з такою ж пропозицією звернувся й керівник місцевої самооборони Сергій Гетманчук, але як дату їх проведення пропонував 10 червня, вівторок (оскільки у неділю велике релігійне свято).
Потім узгодили дати й зупинились, все-таки, на неділі, 16.00 год.
І дуже вчасно, бо громадськість вже розпочала консультації й підготовку до проведення акції протесту проти кулуарно-квотних призначень в районі :)
Звісно, громадські слухання це добре, але потрібно нормально підійти до їх підготовки й проведення, тому пропозиції для обговорення наступні:
1. Має бути проведене попереднє (за четвер-п"ятницю) обговорення в трудових колективах району даних кадрових питань (висунення кандидатів, обговорення й голосування), а особливо у тих, куди «прийде» працювати новий керівник.
2. Районна рада на п’ятницю збирає розширене кадрове засідання, запрошуючи голів сільських, селищних і міської рад, депутатів райради, керівників установ району, де формують списки претендентів на посади та обговорюють їх, виходячи на спільну думку – затверджуючи двох-трьох чи більше кандидатів на посади.
3. Всі ці рішення оприлюднюються громаді й виносяться на громадські слухання, на яких відбувається остаточне обговорення-узгодження кандидатів.
+ вітаються усі інші пропозиції (можливо, варто встановити й інші терміни проведення), долучайтесь…
Є чимало думок, що "це нічого не дасть", "вони, все-одно, кого хочуть того й поставлять". Звісно, якщо пасивно мовчатиме громада, то так і буде, а якщо демонструвати послідовну рішучу позицію, то муситимуть зважати (особливо якщо громада грамотно проведе даний процес).
Найголовніше – це згуртувати громаду, підняти її свідомість та навчити ефективному й дієвому самоуправлінню і тоді буде байдуже яке прізвище в президента та голови облдержадміністрації. І далі – постійний громадський контроль за призначеними.
Дякую усім за конструктивні «кадрові» коментарі, а особливо «ківерчанину» за:
«Щодо громадських слухань на 04.06.2014 року то це не реально, потрібно щоб ця новина про "ГРОМАДСЬКІ СЛУХАННЯ" походила по людях через "сарафанне радіо".
Потрібно оприлюднити весь список кандидатів на посади щоб люди "оббрехали" кандидатів між собою, щоб сформували запитання і звісно провокаційні для того щоб потім питань до кандидатів не виникало після призначення на посаду. В моїх словах є зерно правди чи не так? Я думаю що є сенс зробити саме так і перенести на наступний тиждень в раду.
А колективам установ до яких мають прийти "начальнічкі" потрібно згрупуватись, подумати кого вони бачуть на керівну посаду свого колективу і подати теж її для розгляду на громадських слуханнях.
Колективи, закликаю бути активними, бо це ви будите виконувати рішення "новопредставлених" керівників, обговоріть ці кандидатури між собою, у кого є профспілки то з їхніми головами обговоріть такі питання і відповідно по результатах голова профкому офіційно як громадська організація виставить кандидатів.
НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ! Нам ніхто не поможе мати толкових керівників якщо ми самі собі не допоможемо в цьому питанні і нарікати Ми тоді на себе маємо, не буде на кого звалити вену! Будьте активніші!»
Володимир Дужич
4.06.14р.
Архів новин |
- 2017 рік: січень, лютий, березень, квітень, травень, червень
- 2016 рік: січень, лютий, березень, квітень, травень, червень, липень, серпень, вересень, жовтень, листопад, грудень
- 2015 рік: січень, лютий, березень, квітень, травень, червень, липень, серпень, вересень, жовтень, листопад, грудень
- 2014 рік: січень, лютий, березень, квітень, травень, червень, липень, серпень, вересень, жовтень, листопад, грудень
- 2013 рік: січень, лютий, березень, квітень, травень, червень, липень, серпень, вересень, жовтень, листопад, грудень
- 2012 рік: січень, лютий, березень, квітень, травень, червень, липень, серпень, вересень, жовтень, листопад, грудень
- 2011 рік: січень, лютий, березень, квітень, травень, червень, липень, серпень, вересень, жовтень, листопад, грудень
- 2010 рік: серпень, вересень, жовтень, листопад, грудень
Коментарі
Увага! Редакція сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту, залишені ними у коментарях. За зміст коментаря відповідає його автор.
-
- ВКонтакте
-
4/06/14
Громадське обговорення не може бути бути на Трійцю!!!!
Наталія Олегівна
4/06/14
Я вже писав на цю тему в ішній статті! І все ж таки Свято велике, а чвари будуть, в церкву ідіть. Згаданим ініціаторам прохання подумати і перенести на 15.06.14р.
ківерчанин
4/06/14
Звертаємось до пана Космини. Коли і де з Вами можна поспілкуватись на рахунок призначення начальника відділу освіти. В нас є своє бачення ситуації і свої пропозиції, які, напевно, Вам варто врахувати.
Група вчителів
5/06/14
Хто до того обговорення буде прислухатися! Вже обговорювали кандидатуру на голову РДА. І,що??????
Пенсіонер
5/06/14
Володя не один Космина запропонував провести громадські слухання дивись мій коментар за 2 число і інші також пропонували.Як почалась підготовка до акції протесту то зразу всі заворушились.При тобі ми узгодили не робити в неділю а в вівторок так чи ні.Гетьманчук також запропонував в вівторок а що получилось один дзвінок і все змінилось а чому нас не спитали і не порадились послухайте думку людей.Давайте дійсно сходимо в церкву відпочинемо і наберемося сил для дальнійших дискусій.
вячеслав гордіюк афганець
Володимир Дужич: 1. "...не один Космина запропонував провести громадські слухання..." - погоджуюсь, певно, він прочитав саме Ваш коментар.
Одна справа пропонувати, інша - проводити-втілювати: Космина запропонував конкретну дату, час, місце та організаційне забезпечення процесу.
Якби усі прoпозиції-ініціативи громадськості знаходили б таку підтримку влади, як у даному випадку, ми б мали якісно іншу країну.
2. "При тобі ми узгодили не робити в неділю а в вівторок так чи ні" - певно, що ні. Якщо не зраджує пам"ять, тоді погодились на неділю :) Наразі це вже не суть важливо
6/06/14
Оце правильно, що перенесли слухання. А, що до молодих і перспективних , тільки за .Я особисто знаю Валєру Батицького - дуже порядна , хороша і трудолюбива Людина, побільше б таких. І треба давати молоді керувати , бо старі уже керували і , питається, що вони зробили для міста і району , а нічого ,для себе да!
Світлана
КОМЕНТУВАТИ
Маєте що додати, заперечити чи прокоментувати? Пишіть за допомогою форми під цим абзацом. Переконливо просимо ознайомитись з Правилами розміщення коментарів.