Місцеві новини • 11-02-14 р. |
Перегляди: Today_and_all_counter |
Що планується у галузі освіти району на 2014 рік? (+ перелік) І чи нормально працюють "шановані" й "заслужені" депутати на благо громади?!
Проект Програми соц-економічного розвитку району на 2014 рік підготували, оприлюднили і представили на розгляд депутатів. Але кидається у вічі відсутність конкретики у багатьох запропонованих речах. Приміром:"16. Розширити мережу секцій дитячо-юнацьких спортивних шкіл." - скільки конкретно, де і які саме секції планують відкрити у 2014 році. Має бути план "мінімум" і "максимум" + конкретні терміни. Щоб по завершенні року можна було проконтролювати ефективність виконання, а так, на жаль, лише "водичка" й пустопорожні слова.
І ніде у даній Програмі не знайшов інформацію про потребу району в нових дитсадкових місцях (загальну цифру і по кожному населеному пункті району), скільки влада у 2014 році планує створити нових таких місць, який процент вирішення проблеми до потреби і т.п.
Мітинги, пікети важливі, але депутатська робота над планами та програмами не менш важлива для громад району. Адже у разі чіткого сформулювання завдань владі потім можна буде конкретно оцінити результати їх діяльності і на підставі економічних цифр приймати обгрунтовані рішення про відставки чи довіру.
І хоча б один депутат з опозиційних партій ретельно проаналізував і фахово та доступно розповів громаді про виконання хоча б однієї з діючих програм в районі? Бачили ви таке? А розповідаєте, що "всі такі заслужені й поважні люди" там.
Повага і заслуги підтверджуються й здобуваються у щоденній систематичній праці. А у даному випадку навіть депутатських звітів (передбачених чинним законодавством) - нема. Яка тоді "повага" й "шана"?!
Володимир Дужич
11.02.14р.
Із "ПРОГРАМИ ЕКОНОМІЧНОГО І СОЦІАЛЬНОГО РОЗВИТКУ КІВЕРЦІВСЬКОГО РАЙОНУ НА 2014 РІК":
"ОСВІТА
...Основні завдання на 2014 рік:
- збереження діючої мережі дитячих дошкільних закладів, позашкільних закладів;
- 100% охоплення дітей п’ятирічного віку дошкільною освітою;
- забезпечення реалізації нового стандарту базової початкової освіти;
- забезпечення комп’ютеризації загальноосвітніх шкіл (9 учнів на 1 комп’ютер).
Серед найбільш нагальних проблем розвитку системи освіти району, які необхідно вирішити в 2014 році є такі:
1. Будівництво двоповерхового приміщення дитячого ясла-садка на 4 групи в м. Ківерці по вул. Незалежності, 47;
2. Відновлення будівництва загальноосвітньої школи у с. Грем’яче, Ківерцівського району.
3. Будівництво загальноосвітньої школи I-II ст. у с. Башлики Ківерцівського району.
4. Реконструкція приміщення під додаткові групи дошкільного навчального закладу ясла-садка №3 “Лісова казка” по вул. Галана, 15а в м. Ківерці 1-2 черга.
5. Придбати комп’ютерну техніку для 16 загальноосвітніх шкіл І ступеня та 17 дошкільних навчальних закладів.
6. Провести капітальний ремонт приміщення дошкільного навчального закладу с. Сильне, с. Жорнище та другої групи с. Журавичі, с. Берестяне, с. Покащів.
7. Облаштувати 4 спортивні майданчики (ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 м. Ківерці, смт. Олика, смт. Цумань, с. Журавичі) та придбати спортивний інвентар для організації фізичного виховання школярів загальноосвітніх навчальних закладів.
8. Провести капітальний ремонт фасаду приміщень ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 м. Ківерці, Центру дитячої та юнацької творчості м. Ківерці з метою створення необхідних умов для забезпечення якісної освіти.
9. Провести капітальний ремонт шатрової покрівлі ЗОШ І-ІІІ ст. смт. Цумань (корпус № 2), ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 м. Ківерці, ЗОШ І-ІІ ст. с. Бодячів, Центру дитячої та юнацької творчості м. Ківерці.
10. Провести ремонт та заміну вікон на пластикові у ЗОШ І-ІІІ ст. с. Покащів, с. Сильне, № 3 м. Ківерці.
11. Провести ремонт системи водопостачання та теплопостачання ЗОШ І-ІІІ ст. с. Покащів, с. Липне, ЗОШ І-ІІ ст. с. Дубище, с. Звози, с. Завітне; заміна котлів ЗОШ І-ІІІ ст. с. Прилуцьке, с. Суськ, с. Озеро, с. Тростянець, ЗОШ І-ІІ ст. с. Борохів; заміна теплотраси ЗОШ І-ІІІ ст. с. Суськ.
12. Розробити електронні програмно-методичні комплекси для навчання дітей у контексті інформаційно-навчального середовища з проблем профільного навчання.
13. Упроваджувати дистанційну освіту для старшокласників, використовуючи науковий потенціал вищих навчальних закладів.
14. Укомплектувати загальноосвітні навчальні заклади району медичним персоналом та привести режим його роботи у відповідність до часу перебування дітей у навчально-виховних закладах.
15. Забезпечити в повному обсязі фінансування раціонального та дієтичного харчування школярів.
16. Розширити мережу секцій дитячо-юнацьких спортивних шкіл.
17. Удосконалити роботу “Університету майбутнього вчителя” для педагогічно обдарованих дітей.
18. Поповнити фонди районних бібліотек науково-методичною літературою.
19. Розширити мережу факультативів, спецкурсів, гуртків для учнів 8-9 класів з метою поглибленого вивчення окремих предметів.
20. Проводити системний моніторинг щодо вивчення думки учнів, батьків, педагогів з питань організації профільного навчання..."
Джерело - офсайт райради (розділ "Проекти рішень")
Фото з сайту - www.old.hurtom.com
Архів новин |
- 2017 рік: січень, лютий, березень, квітень, травень, червень
- 2016 рік: січень, лютий, березень, квітень, травень, червень, липень, серпень, вересень, жовтень, листопад, грудень
- 2015 рік: січень, лютий, березень, квітень, травень, червень, липень, серпень, вересень, жовтень, листопад, грудень
- 2014 рік: січень, лютий, березень, квітень, травень, червень, липень, серпень, вересень, жовтень, листопад, грудень
- 2013 рік: січень, лютий, березень, квітень, травень, червень, липень, серпень, вересень, жовтень, листопад, грудень
- 2012 рік: січень, лютий, березень, квітень, травень, червень, липень, серпень, вересень, жовтень, листопад, грудень
- 2011 рік: січень, лютий, березень, квітень, травень, червень, липень, серпень, вересень, жовтень, листопад, грудень
- 2010 рік: серпень, вересень, жовтень, листопад, грудень
Коментарі
Увага! Редакція сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту, залишені ними у коментарях. За зміст коментаря відповідає його автор.
-
- ВКонтакте
-
11/02/14
Володимир, бюджет району прийняли без обговорення за 1 хвилину. Бо там не має що обговорювати. Він розрахований тільки на зарплати бюджетникам. Всі ці програми - блеф і залежать від субвенцій (додаткових надходжень).
Зайшов сьогодні в лікарню, запитати як проходять медичні реформи. Цілий відділ нових клерків первинної ланки, забрали колишнє відділення денного стаціонару. А грошей на саме необхідне для забезпечення роботи цієї первинної ланки немає, казначейство нічого не дає.
Ось тобі реформи. Що ще аналізувати.
ігор космина
Володимир Дужич: на 21 програму у 2014 році передбачено більше 2 млн грн - сума пристойна і впродовж року, певно, буде ще збільшена, тому аналізувати є що.
Не шукатиму наразі загальну суми фінансування програм у 2013 чи 2011, але вони теж, певно, чималенькі.
Вважаю що таки варто зробити незалежний, фаховий аналіз доцільності та ефективності їх існування та фінансування й доступно розповісти громаді. Крім того окремі з них діють вже по кілька років - то є сенс розібратись чи досягають вони поставлених цілей.
Звісно, легше на сесії, прочитав чи й ні і, піднявши руку, "взяти до відома", а провести хороший аналіз значно важче. Але мусимо це робити й особливо опозиційні депутати, адже влада показує лише те, що їй вигідно.
Скандування "ганьба" без належної й чіткої аргументації - не прикрашає опозицію.
13/02/14
Ця програма була б конкретна і проаналізована,якби вона була частиною бюджету.А так"фількіна грамота".Гроші ділять"зверху" переважно тим,хто знае табличку ділення та входить до групи тих,що розводить народ"як котят".Назву один приклад:хто придумав будувати дороги в лісі за кошти бюджету,коли до багатьох сіл "только самолетом"....і таких прикладів можу навести безліч,але кому вони потрібні?Ви тільки прослухайте виступи і позицію окремих депутатів на останній сесіі. Мені болить душа,але як це виправити,щоб знову людей не обдурили на слідуючих виборах?
В.Старчук
13/02/14
Володимиру Дужичу
Те що програми розглядаємо не досить детально згідний. Деколи матеріали роздають за день до сесії, не завжди зайдеш на сайт ради щоб ознайомитись з ними.
Але "ганьба" кричимо завжди обгрунтовано. Це видно на відео на цьому сайті. Вимоги до прокуратури, керівництва держадміністрації та ПР конкретизовані. Можливо їх треба ставити не у формі ганьба, а відставка, недовіра, законність.
ігор космина
КОМЕНТУВАТИ
Маєте що додати, заперечити чи прокоментувати? Пишіть за допомогою форми під цим абзацом. Переконливо просимо ознайомитись з Правилами розміщення коментарів.