
Місцеві новини • 05-04-12 р. |
Перегляди:
|

Триває благоустрій території майбутнього Храму (+ фото та відео)
Чергова толока з благоустрою території майбутнього Храму Рівноапостольної Ольги відбулась 4 квітня, у середу.З 13 години й до вечора ківерчани (20-30 чол.) висаджували квіти та ялинки, зробили кілька лавок та ін.
Працювали хто скільки міг… Несли з дому квіти…
По завершенні робочого дня, певно, при сприянні голови РДА Зіновія Колісника (котрого приємно було бачити на будівництві близько 20-ої години) «підтягнулась» важка техніка. Самоскиди з тракторами вимощували та розрівнювали місце під майбутнім Храмом.
Настоятель громади Рівноапостольної Ольги Олег Ткачусь щиро вдячний усім за допомогу й впевнений, що спільними зусиллями та з Божою поміччю добра справа зробиться, а Ківерці матимуть оригінальний й файний духовний осередок, котрим, по праву, пишатимуться.
Володимир Дужич
5.04.12 р.
Архів новин |
- 2017 рік: січень, лютий, березень, квітень, травень, червень
- 2016 рік: січень, лютий, березень, квітень, травень, червень, липень, серпень, вересень, жовтень, листопад, грудень
- 2015 рік: січень, лютий, березень, квітень, травень, червень, липень, серпень, вересень, жовтень, листопад, грудень
- 2014 рік: січень, лютий, березень, квітень, травень, червень, липень, серпень, вересень, жовтень, листопад, грудень
- 2013 рік: січень, лютий, березень, квітень, травень, червень, липень, серпень, вересень, жовтень, листопад, грудень
- 2012 рік: січень, лютий, березень, квітень, травень, червень, липень, серпень, вересень, жовтень, листопад, грудень
- 2011 рік: січень, лютий, березень, квітень, травень, червень, липень, серпень, вересень, жовтень, листопад, грудень
- 2010 рік: серпень, вересень, жовтень, листопад, грудень
Коментарі
Увага! Редакція сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту, залишені ними у коментарях. За зміст коментаря відповідає його автор.
-
- ВКонтакте
-
Ще нема
КОМЕНТУВАТИ
Маєте що додати, заперечити чи прокоментувати? Пишіть за допомогою форми під цим абзацом. Переконливо просимо ознайомитись з Правилами розміщення коментарів.