Місцеві новини • 16-04-13 р. |
Перегляди: Today_and_all_counter |
Чому я вважаю, що в Ківерцях має бути вулиця Степана Бандери
На сьогоднішньому етапі розвитку української державності одним із важливих факторів є відродження та підняття національної свідомості громадян. Антиукраїнські сили сьогодення в особі комуно-олігархічного режиму всіляко стараються навґязати громадянам свідомість рабів та холопів, які не мають своєї історії, своїх героїв, своєї ментальності. Пануючий сьогодні режим цілими розділами вириває фрагменти героїчної історії українського народу. Діюча влада в особі партії Регіонів та їх прислужників комуністів заперечують організацію більшовиками голодомору в 1932-1933 роках, репресії та вбивства української інтелігенції та простого народу, тощо. Теперішня влада всіляко намагається відродити колись пануючий тоталітарний режим, навґязати нам культи кривавих вождів Леніна та Сталіна.Особливий супротив діючої влади викликає визнання національно визвольної боротьби українського народу в лавах Української повстанської армії, вшанування лідерів ОУН та командирів УПА. Одним із таких героїв - є провідник Організації Українських Націоналістів - Степан Андрійович Бандера. Вшанування памґяті таких людей є одним із обовґязків свідомих жителів нашого краю, де діяли загони УПА та проводи ОУН. Одним із засобів визнання свого минулого, своєї правдивої історії є найменування вулиць, площ, стадіонів, університетів, інших обґєктів іменами визначних героїв.
На мою думку одним з таких способів визнання героїчного минулого є перейменування вулиць на честь історичних постатей, які зробили значний внесок в здобуття Україною її незалежності, її розвиток та визнання як держави серед інших країн світу. Саме тому я вважаю, що в місті Ківерці на честь таких людей має бути перейменовано ряд вулиць, зокрема і одна з них має носити горде імґя справжнього українського патріота - Степана Бандери.
Анатолій Король,
житель м.Ківерці.
Архів новин |
- 2017 рік: січень, лютий, березень, квітень, травень, червень
- 2016 рік: січень, лютий, березень, квітень, травень, червень, липень, серпень, вересень, жовтень, листопад, грудень
- 2015 рік: січень, лютий, березень, квітень, травень, червень, липень, серпень, вересень, жовтень, листопад, грудень
- 2014 рік: січень, лютий, березень, квітень, травень, червень, липень, серпень, вересень, жовтень, листопад, грудень
- 2013 рік: січень, лютий, березень, квітень, травень, червень, липень, серпень, вересень, жовтень, листопад, грудень
- 2012 рік: січень, лютий, березень, квітень, травень, червень, липень, серпень, вересень, жовтень, листопад, грудень
- 2011 рік: січень, лютий, березень, квітень, травень, червень, липень, серпень, вересень, жовтень, листопад, грудень
- 2010 рік: серпень, вересень, жовтень, листопад, грудень
Коментарі
Увага! Редакція сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту, залишені ними у коментарях. За зміст коментаря відповідає його автор.
-
- ВКонтакте
-
17/04/13
Про те, що лідери ОУН і УПА були героями - нема однозначного підтвердження, як і думки.
Так що спірне питання, чи варто називати вулицю в честь цих героїв чи антигероїв.
Мало письменників і поетів, для вулиць?
P.S.Стаття об’ємна - а конкретних фактів що Бандера був героєм - немає.
Саша
18/04/13
В Ківерцях не потрібна ні вулиця Бандери, ні вулиця Сталіна!!!
Олег Павшук
22/04/13
Cаші,Олегу
Кожен сам вибирає собі героїв. Рабам герої взагалі не потрібні, їм треба хазяї або рабовласники. Для когось одна й та сама людина - герой, для іншого навпаки - антигерой.
Ніяких підтверджень, що хтось герой не існує. Просто людина оцінює чийсь поступок або життя і думає, я б так не зробив чи не прожив, але хотів би. Раніше ми жили в світі вигаданих героїв - Павлик Морозов, "Молода гвардія".
Більшість людей взагалі живе побутовими проблемами і керується меркантильними ідеями. Меншість іноді керується ідеями. Одиниці здатні віддати все своє життя загальній ідеї.
Степан Бандера - звичайний сільський хлопець, син священника вирішив, що його ціль в житті Незалежна Україна, вільна українська нація. Своєю ідеєю запалює сотні тисяч українців, веде збройну підпільну боротьбу проти польських окупантів, в окупованому німцями Львові проголошує Незалежність України, за що попадає в концтабір.
До останнього дня веде ідеологічну війну з комуністичими окупантами, гине від рук агента МГБ.
А тепер самі подумайте хто Ви, які Ваші пріоритети в житті, і назвіть своїх героїв.
З повагою Ігор Космина
КОМЕНТУВАТИ
Маєте що додати, заперечити чи прокоментувати? Пишіть за допомогою форми під цим абзацом. Переконливо просимо ознайомитись з Правилами розміщення коментарів.