
9.01.10 . |
Գ "",
" IJ"

4-5 ', , . , , , .
, . , , , :
- 40% !
- 75 .
- 쳿.
- .
- ""
, "-" 10- ( , , / . , , ):
1. 2-4% 10-30
2.
3. 5
4. 15-16%
5.
6.
7.
8.
9.
10.
, ( ) 10%. , ( ) 300%!!!
- 㳿!
? , - 1000 (12 ) - - 1000 ( 25%- ). + 10-15 . . . "".
, , 2 3 - . ( - ). ղ . , , ֲ?
( 㳿 ).
, , , , 볿 , .
, "" (10 11 , 450 300 , - , , ) , - , .
, 㳿 . , .
1 - 㳿!!!
- !
.
2012 - !
, . . ֳ, ² Ҳ 75% ί !
?
, ? ,
9.01.10 .
10/01/10
При всій повазі до автора мушу сказати, що ця стаття - нічим не обгрунтована "локшина".
1. Звідки саме 300%? З великого бажання? Де хоч елементарні оцінки? І за який час мають досягтись ці 300%? Якщо за 300 років - ну можна припустити, якщо за 30 - дзуськи!
2. "Альтернативні джерела енергії — це поновлювані джерела, до яких відносять енергію сонячного випромінювання, вітру, морів, річок, біомаси, теплоти Землі, та вторинні енергетичні ресурси, які існують постійно або виникають періодично у довкіллі" - матеріал з Вікіпедії. Про що саме з
цього списку йдеться?
Енергія сонця - добре, але дорого. Дуже навіть дорого. Крім того - такі неприємні заморочки, як ніч, хмари, пилюка, не надто велика наділеність України сонцем тощо. З цим можна боротись, але знову таки - дорого. Можливо для якихось локальних затій типу готелю, ферми... Але не для промисловості.
Вітер - те саме. Хоча для ферми якоїсь - цілком можливо. Але погоди це не робить.
Море - нема в нас суттєвих припливів і відпливів. Можна й не перейматись.
Річки - працюють в нас ГЕС, добре працюють. Але тут "вище голови не стрибнеш", та й не вистачить їх. Крім того, затоплюються значні території і взагалі на екологію вони можуть впливати не менше за теплові.
Біомаса - то для ферм. Де багато рослинних і творинних відходів. Мала потужність і великі затрати.
Теплота Землі - ну то там, де є якісь геотермальні джерела. Цього вкрай мало. Коротше, ну ніяк я не бачу тих 300%.
Що більш реально - це енергозберігаючі технології. В цьому напрямку рухається цивілізований світ, та й будь-який господар розуміє, для того й вікна переставляє, і опалення міняє. Але знову таки - це не 300%. Але це потрібно.
3. "Якщо до 2012 року не виконується - владу геть!" - на барикади?
:) Є кілька десятків тисяч однодумців? Чи вже скликаєте їх? А інакше це виглядає як погрози мишеняти перед танком. Танк просто їх не помітить.
zeppelin
Відповідь: дякую, що хоч зявився хоч один коментар на дану тему. А про 300% - цифра дійсно умовна, як і 10%.
Просто хочу вказати на те, що серйозні, систематичні дослідження з даних питань не ведуться і, навіть, навпаки - блокуються. Тому, й так міцно "засіла" у нас думка (точніш кимось професійно "втюхана" у масси), що нові джерела енергії малоефективні і ДУЖЕ дорогі. Коротше, "слухайте свої "Валянки" і не випендрюйтесь" - платіть грошики, закабалюйтесь ще більше. Їх це влаштовує. А вас?
А щодо заклику - то передвиборні обіцянки потрібно виконувати, якщо не вийшло - то звільняй посаду. А тим хто, не хоче працювати, ні посаду полишати народ повинен "допомогти". Просто мусимо, якщо хочемо жити краще.
Ще раз дякую за увагу до справді важливих питань.
До речі, в програмі Януковича таких обіцянок нема, але ніхто мені на це не вказав у статті. Контролюйте хоч трішки. шановні :)
Володимир Дужич
11/01/10
Люди......хто хоче злізти з нафтогазової труби.......
наш прем´єр---ні......
опозиція ---ні......
от і кому це вигідно?
магнат
12/01/10
Мені дуже цікаво,а що саме автор статті курив коли ставив ультиматим владі. Якщо влада не піде у 2012р. геть то що далі?
цікаво
Відповідь: Кучма теж не вірив, що в Україні можливий Майдан. А якщо у кожного з нас не буде активної громадської позиції. а буде страх перед владою - то ми усі будемо курити :)
12/01/10
Раджу пану Володимиру переглянути фільм "Афера Стивена Гласса". Робити свою роботу аби робити - це не вихід. В масах міцно "засіла" думка й про непрофесіоналізм і відверту брехливість ЗМІ, що Ви в більшості своїх статей і доводите. Фільм гарно Вас характеризує. Дуже прикро...
Роман
Відповідь: то, поправляйте і вказуйте на конкретні помилки й неточності. Інтернет тим і відрізняється від інших ЗМІ, що кожен може представити свою позицію.
Не спіть, щоб не було прикро.
А не помиляється той, хто нічого не робить.
Готові визнавати свої помилки, якщо доведете :)
13/01/10
Справа а ж ніяк не в тому, що в нас є можливість вказувати помилки, а в тому, що Ви їх свідомо робити чим і доводите, що сайт неформатний лише тому, що у Вас є можливість розміщувати прийнятну і цікаву Вам інформацію забуваючи, що таке четверта влада. Чи ви працюєте по аналогії з іншими трьома гілками влади? Ну, тоді без питань. Все зрозуміло.
Юрась
Відповідь: жодної НАВМИСНОЇ помилки, поки що не було. А ненавмисні помилки, на жаль, є і були, і, певно, ще будуть, але це зовсім інше.
І нагадайте, будь ласка,що таке четверта влада :)?