| 27-05-10 . |
: Today_and_all_counter |
Польсько-французька делегація у Ківерцях
ЄвроінтеграціяДОБРОСУСІДСТВО
Минулого року педагогічний та учнівський колективи Ківерцівського районного Центру дитячої та юнацької творчості представляли Україну на фестивальному дійстві «П’ять регіонів Європи» з метою культурно-національного обміну з Францією, Німеччиною, Польщею та Угорщиною.
В результаті творчої співдружності на теренах гміни Пшигодзіце, поляки виявили бажання і надалі підтримувати дружні стосунки з ківерчанами.
Тож позавчора міський голова Володимир Жгутов зустрічав гостей із сусідньої держави. Відвідати Волинь з метою більше пізнати Україну – бажання і французької делегації з гміни Лютре, яка в той же час є партнером поляків. Гості побували у с. Звединівка Вінницької області, з якими мають договір про співпрацю. Ківерці стали своєрідним центром міжнародного партнерського обміну українців, поляків і французів.
Під час перебування в нашому місті зарубіжні гості завітали до ЦДЮТ, де його директор Леся Куліба не лише провела екскурсію, а й на згадку подарувала вироби своїх талановитих вихованців. Підприємство ТзОВ «Тартак» добре відоме не лише на Волині. Його вироби користуються великою популярністю, про що і повідав директор товариства Борис Смірнов. Всі мали змогу подивитися сучасну продукцію підприємства, побачити як у невеличкому містечку виготовляються товари європейських стандартів.
Ми вже повідомляли про те, що успіхами увінчалася реконструкція приміщення біля стадіону, де нині функціонує «Фітнес центр». Ним були подивовані навіть іноземці, яким закортіло також спробувати свої спортивні здібності на сучасних тренажерах. А як же не показати перлину нашого краю – санаторій «Пролісок»?! Впевнена, що гості повезуть найкращі враження і цей візит, безумовно, сприятиме налагодженню взаємообміну між сусідніми державами.
У поїздці нашим краєм гостей супроводжували міський голова Володимир Жгутов, його заступник Юрій Хомік та секретар виконкому Сергій Третяк.
Мала задоволення від спілкування із гостями і я –
Анна ЯКИМЧУК.
Фото автора.
Джерело: "Вільним шляхом", травень-червень 2010 року
- 2016 : , , , , , , , , , , ,
- 2015 : , , , , , , , , , , ,
- 2014 : , , , , , , , , , , ,
- 2013 : , , , , , , , , , , ,
- 2012 : , , , , , , , , , , ,
- 2011 : , , , , , , , , , , ,
- 2010 : , , , , , , , , , , ,
! , . .
27/05/10
Де в нас санаторій "Пролісок"?
Василь
29/05/10
До Василя: Ну ти і село... йдеться не про місто, а район вцілому.
"Пролісок" у Гремячому
ххх
30/05/10
2Василь: А в гуглі набрати релігія не дозволяє?
http://www.prolisok.info/
Цумань-Гремяче. За с. Гремяче кілометрів 3-4 (від перехрестя 2 км) на кордоні з Рівненською областю. На березі річки Путилівка. Гарна там місцевість....А повітря...
Бувалий
30/05/10
Шановний ххх, давай без образ! Ти думаєш всі знають про цей санаторій???
Василь
30/05/10
Шановний ххх, давай без образ! Ти думаєш всі знають про цей санаторій???
Василь














