
Новини • 11-05-10 р. |
Перегляди: Today_and_all_counter |

У неділю, 16 травня, - ХХІV районний фестиваль фізичної культури і спорту. ПОЛОЖЕННЯ та РЕГЛАМЕНТ
П О Л О Ж Е Н Н Япро проведення ХХІV районного фестивалю
з фізичної культури та спорту, присвяченого 65-річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років
І. Мета та завдання
Районний фестиваль з фізичної культури та спорту проводиться з метою:
- активізація фізкультурно-спортивного руху в районі;
- пропаганда основ здорового способу життя, зміцнення здоров’я жителів району засобами фізичної культури і спорту;
- виявлення переможців районного фестивалю по фізичній культурі і спорту.
ІІ. Керівництво проведенням змагань
Загальне керівництво по організації та проведенню районного фестивалю з фізичної культури і спорту здійснюється відділом у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації.
Безпосереднє проведення змагань покладається на головну суддівську колегію.
ІІІ. Строки та місце проведення змагань
ХХІV районний фестиваль фізичної культури і спорту відбудеться 16 травня 2010 р. в м. Ківерці стадіон “Колос”. Участь приймають команди сільських, селищних і міської рад району. Приїзд команд і учасників на змагання до 10-ї години. Прийом заявок, проходження мандатної комісії, оформлення протоколів змагань до 10-ї години 50 хвилин.
Урочисте відкриття змагань об 11-й годині.
ІV. Учасники та програма змагань
В районному фестивалі з фізичної культури і спорту беруть участь спортсмени, що проживають, навчаються або працюють на відповідній території. Очолює спортивну делегацію території голова сільської, селищної, міської рад. Районний фестиваль з фізичної культури і спорту проводиться з наступних видів спорту.
1. Міні-футбол. Склад команди 8 учасників, у грі бере участь 5 учасників від кожної команди, з яких 4 польових гравців і воротар (вік гравців на час змагань 35 років і старші).
2. Пляжний волейбол серед ветеранів. Склад команди 2 учасники (вік гравців на час змагань 35 років і старші).
3. Гирьовий спорт. Склад команди 1 учасник (чоловік).
4. Армреслінг. Склад команди 1 учасник (чоловік).
5. Ритмічна гімнастика. Склад команди 5-6 учасників.
6. Перетягування канату. Склад команди 8 учасників. У виконанні вправи бере участь 7 осіб.
7. Метання колоди. Склад команди 1 учасник (чоловік).
8. Метання набивного м’яча. Склад команди 1 учасник (жінка).
9. Силова естафета. Склад команди 3 учасники (чоловіки).
10. Змагання серед спортивних сімей “Тато, мама, я – спортивна сім’я”.
Склад команди 3 учасники: тато, мама, та дитина (вік дитини до 11 років на час змагань).
11. Дартс. Склад команди 1 учасник (жінка).
V. Умови проведення змагань
В загальний залік не враховуються два види програми, в яких будь-яка команда набрала найменшу кількість очок з видів включених до програми районного фестивалю з фізичної культури і спорту.
Порядок проведення змагань з видів спорту відбудуться згідно додатку до Положення про проведення районного фестивалю з фізичної культури і спорту.
VІ. Заявки
Заявки на участь в районному фестивалі (загальна і по видам спорту) подаються у друкованому вигляді в мандатну комісію за місцем проведення змагань. Заявки повинні бути завірені лікарем, представником команди.
Разом з заявкою в мандатну комісію подаються документи, які підтверджують особу спортсменів: паспорт або свідоцтво про народження та довідка за формою № 1, а також довідки з місця роботи або навчання, завірені керівником установи.
VІІ. Витрати по організації і проведенню змагань
Проїзд, харчування учасників змагань за рахунок відряджуючих організацій, оплата роботи суддівської колегії, нагородження переможців за рахунок відділу у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації.
VІІІ. Визначення переможців
Загальнокомандні місця визначаються за найбільшою сумою набраних очок у видах програми районного фестивалю.
Очки нараховуються за наступною схемою: за 1 місце – 20 очок, 2-17, 3-15, 4-13, 5-12, 6-11, 7-10, 8-9, 9-8, 10-7, 11-6, 12-5, 13-4, 14-3, 15-2, 16-1.
ІХ. Нагородження переможців
Переможці у видах програми фестивалю нагороджуються дипломами та медалями.
Команди-переможці нагороджуються дипломами та кубками.
Начальник відділу у справах
сім’ї, молоді та спорту
райдержадміністрації О.В.Поліщук
Додаток до Положення
Р Е Г Л А М Е Н Т
проведення змагань з видів спорту ХХІV
районного фестивалю з фізичної культури і спорту
Армреслінг. Змагання проводяться на високому столі (стоячи). У попередніх і фінальних змаганнях зустріч проводиться з трьох сутичок.
Гирьовий спорт. Учасники змагаються в абсолютній ваговій категорії – поштовх двох гир по 24 кг (одноборство по довгому циклу). Час виконання вправи – 5 хвилин. Переможець визначається за найкращим результатом.
Дартс. Метання проводяться з відстані 3 м. Учасниці виконують 12 кидків: 2 пробних і 10 залікових. Переможець визначається за найбільшою сумою набраних очок. При рівній сумі переможець визначається за кращою спробою.
Метання колоди. Довжина колоди 100 см., діаметр 15-20 см. Кожному учаснику надається три спроби. Метання проводиться поштовхом вперед, однією рукою від плеча. Забороняється метання колоди з розворотом тіла та з розкручуванням предмету. Замірювання дальності польоту снаряду відбувається від лінії метання до місця першого дотику колоди до землі. Переможець визначається за кращим результатом.
Метання набивного м’яча. Вага м’яча 1.5-2 кг. Кожній учасниці надається три спроби. Метання проводиться двома руками знизу. Переможець визначається за кращим результатом.
Міні-футбол. Склад команди 8 учасників, у грі бере участь 5 учасників від кожної команди, з яких 4 польові гравців і воротар.
Змагання проводяться в чотирьох підгрупах по олімпійській системі, згідно жеребкування. Фінальні ігри – по круговій системі У фінальних змаганнях беруть участь команди переможці підгруп.
Перетягування канату. У попередніх та фінальних змаганнях зустріч триває з трьох перетягувань.
Пляжний волейбол серед ветеранів. У попередніх і фінальних змаганнях зустріч триває з трьох партій.
Ритмічна гімнастика. Тривалість виступу 2 хвилини (+/- 5 секунд). Музична ударність від 140 ударів в одну хвилину. Запис музичного супроводу на СД дисках єдиним треком залікової комбінації.
Силова естафета. Дистанція 15-18 м, вага мішка 40-45 кг. Два учасники розміщені на старті, один на проміжному фініші. За сигналом стартера учасник №1 піднімає мішок з землі, долає дистанцію з мішком, перетинає проміжний фініш, передає мішок учаснику №2, залишаючись на проміжному фініші. Учасник №2 долає дистанцію з мішком і перетнувши лінію старту (фінішу), передає мішок учаснику №3, який в свою чергу, подолавши дистанцію з мішком, передає його на проміжному фініші учаснику №1 для подолання завершального етапу.
Команда-переможець визначається за кращим результатом.
Змагання серед спортивних сімей “Тато, мама, я – спортивна сім’я”. Учасники змагаються в 3-х естафетах.
Естафета №1 “Тунель”
Розташування інвентаря на дистанції.
На відстані 3 м від лінії старту розташований легкоатлетичний бар’єр висотою 50 см.. На відстані 6 м від лінії старту розташований тунель з тканини завдовжки 6 м (висота 60 см., ширина – 120 см.).
Під тунелем гімнастичні мати.
На відстані 14 м від лінії старту обруч, після якого на відстані 2 м розташований гімнастичний мат.
Кінцева відмітка розташована на відстані 20м від лінії старту, біля якої лежить мішок для стрибків.
Зміст вправи
Перший учасник – тато, після старту перестрибує бар’єр, тоді, підбігши до тунелю, переповзає по ньому в упорі лежачи, бере обруч та пролазить крізь нього головою вперед, після чого робить перекид вперед на маті та підбігши до кінцевої відмітки, залазить у мішок та виконує стрибки на двох у мішку до лінії фінішу та передає естафету наступному учаснику (дитині, торканням руки). Дитина, виконує такий самий комплекс вправ тільки в зворотному напрямку (спочатку стрибки у мішку в т.д.) та передає естафету мамі.
Мама, в свою чергу, виконує комплекс вправ в тій же послідовності, що і тато.
Естафета №2 “Садіння картоплі”
Розташування інвентаря на дистанції.
На дистанції розташовано 3 лунки (пластикова чи гумова посудина) на відстані 3м одна від одної.
Зміст вправи
Вихідне положення основна стійка, дитина в руках тримає три тенісні м’ячі. За сигналом розкладає м’ячики по лунках і біжить до кінцевої відмітки, яка розташована на відстані 15м від стару. Повертаючись назад, дитина збирає м’ячі і передає естафету мамі. Мама і тато виконують теж саме.
Естафета №3 “Смуга перешкод”
Розташування інвентаря на дистанції.
3 бар’єри висотою 0.6 м, 3 кільця діаметром 0.9 м розміщуються за чергою кільце – бар’єр на відстані 3 м один від одного. Фішка яку оббігають команди знаходиться на відстані 20м від лінії “Старт-Фініш”. Лінія стрибків знаходиться на відстані 5 м від лінії “ Старт-Фініш”.
Зміст вправи
За командою “Руш!” перший учасник (мама) долає смугу перешкод – перестрибує через бар’єр, бере кільце та пролазить крізь нього головою вперед, оббігає кінцеву фішку і бігом повертається на фініш, передає естафету дитині. Дитина і тато виконують елементи естафети аналогічно. Після того як останній учасник (тато) закінчить виконання естафети, дитина виконує 5 стрибків через скакалку, яку крутять тато і мама. Стрибки через скакалку зараховуються лише ті, які виконані без помилок. Естафета закінчується тоді, коли дитина виконає стрибки через скакалку.
У випадку торкання перешкод, що призведе до її руйнування, учасник, який винний в цьому, повинен повернутися до цієї перешкоди та повторити вправу.
Архів новин |
- 2017 рік: січень, лютий, березень, квітень, травень, червень
- 2016 рік: січень, лютий, березень, квітень, травень, червень, липень, серпень, вересень, жовтень, листопад, грудень
- 2015 рік: січень, лютий, березень, квітень, травень, червень, липень, серпень, вересень, жовтень, листопад, грудень
- 2014 рік: січень, лютий, березень, квітень, травень, червень, липень, серпень, вересень, жовтень, листопад, грудень
- 2013 рік: січень, лютий, березень, квітень, травень, червень, липень, серпень, вересень, жовтень, листопад, грудень
- 2012 рік: січень, лютий, березень, квітень, травень, червень, липень, серпень, вересень, жовтень, листопад, грудень
- 2011 рік: січень, лютий, березень, квітень, травень, червень, липень, серпень, вересень, жовтень, листопад, грудень
- 2010 рік: січень, лютий, березень, квітень, травень, червень, липень, серпень, вересень, жовтень, листопад, грудень
- 2009 рік: грудень
Коментарі
Увага! Редакція сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту, залишені ними у коментарях. За зміст коментаря відповідає його автор.
-
- ВКонтакте
-
Ще нема
КОМЕНТУВАТИ
Маєте що додати, заперечити чи прокоментувати? Пишіть за допомогою форми під цим абзацом. Переконливо просимо ознайомитись з Правилами розміщення коментарів.